Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine

  • 40 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Návštěvníci města Lisboa budou mít příjemné ubytování v apartmánu Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine. Hosté jsou ubytováni v 1 ložnicích.

Hostům nabízíme 1 koupelen.

Kostel Sao Roque je vzdáleno 1 km od ubytování, a Obchodní náměstí je přibližně 2 km daleko. Toto ubytování se nachází méně než 2 km od centra města, a Muzeum loutek leží v docházkové vzdálenosti. Hosté si vychutnají jídla middelhaves v Madragoa Cafe, která je 400 metrů daleko od apartmánu. Hosté mohou dojet do apartmánu Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine autem z letiště Humberto Delgado během 15 minut.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine Lisboa
Hello Lisbon Santos Apartments
Cena pouze pro mobilní zařízení

Hello Lisbon Santos Apartments

190 m od ubytování
USD 358 USD 322
za noc
Charm At The Heart Of Lisbon
Cena pouze pro mobilní zařízení

Charm At The Heart Of Lisbon

290 m od ubytování
USD 93 USD 84
za noc
Family Apartment Heart Of Lisbon
Cena pouze pro mobilní zařízení

Family Apartment Heart Of Lisbon

9.2
Výjimečný 41 recenzí
309 m od ubytování
USD 191 USD 172
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Humberto Delgado
    12 km

    Vlaková nádraží

    Cais do Sodre
    1,1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence104092/AL
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine umístěn?
      Apartmán Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine se nachází v blízkosti Národní muzeum starého umění.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine apartmán patří Náměstí Rossio, což se nachází 25 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine?
      Noční pobyt v apartmán Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine bude stát 112 €.
    • Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 40 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Humberto Delgado
    12 km

    Vlaková nádraží

    Cais do Sodre
    1,1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Vita Portucale ! Santos Loft Mezzanine Lisboa

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít